Fotogalerie

Atletika pro rodinu II

Druhý ročník projektu Českého atletického svazu pro podporu pohybové gramotnosti v rámci rodin. Fotky z jarních dvou tréninků a podzimních závodů. Všichni podávali bezvadné výkony a atmosféra byla přátelská.
zobrazit galerii

Soustředění na Orlíku

Naposledy jsme si užili báječný čas na Orlíku, za rok se sejdeme v Jiřetíně pod Jedlovou

PPMŽ 2021 - jarní kola - Juliska a Hostivař

Oddílový přespolní běh 2.6. aneb Atleti spolu

Atleti spolu - Den s českou atletikou aneb restart atletiky v celé ČR. Počasí nám vyšlo na 100 % :-)

Oddílový přespolní běh 9.10.2020

Krásné počasí, hodně dětí a hlavně skvělé výkony. Všem velká gratulace:-)

Atletika pro rodinu - závody 1.10.

Opět nás nebyl úplně plný počet, ale atmosféra byla skvělá, výkony všech vynikající. Moc jsme si to užili i díky krásnému počasí.

Atletika pro rodinu- druhý trénink 17.9.

Sešlo se nás tentokrát málo, ale atmosféra byla bezvadná. Skvěle jsme potrénovali všechny disciplíny a už jsme se jen těšili na závody.

Příměstský tábor

Kromě atletiky jsme vyzkoušeli spoustu dalších sportů a bylo to moc bezva. Počasí vyšlo na jedničku a bříška nám plnilo moc dobré jídlo z tenisu.

Moc jsme si užili, počasí přálo, všichni byli bezvadní :-)

Závěrečné tréninky na konci školního roku

Spojené skupinky v úterý starší atleti a ve středu mladší atleti si užili sranda závody na posledních trénincích školního roku, který byl tak trochu odlišný.

Oddílové závody v přespolním běhu 1.6.2020

V rámci výzvy Českého atletického svazu "Spolu na startu" jsme na den dětí uspořádali závody u Svépravického koupaliště. Počasí přálo, účast byla velká a výkony byly vynikající :-). Děti kromě odměn za závody dostaly i dárky ke dni dětí.

Sportujeme v karanténě (Covid-19)

Jak jsme sportovali, cvičili, posilovali ....zkrátka se hýbali doma, na zahradě či venku s rouškou v karanténě:-).

Mikulášská nadílka

Představení oddílu atletiky v rámci Mikulášské nadílky pořádané TJ Sokol.

Předvánoční běh 7.12. Dolní Počernice

Největší reprezentace našeho oddílu na závodech a velké úspěchy. Všem zúčastněným patří gratulace a poděkování.

Atletika pro celou rodinu

Náš oddíl se zapojil do projektu Českého atletické svazu "Atletika pro celou rodinu" a takto probíhal náš první trénink. Užily si ho nejenom děti:-)

Klánovický pulmaraton 20.10.

Veřejné dětské závody v rámci Klánovického půlmaratonu, skvělý výsledek Julie Kmentové - 3.místo a Pepy Hrdiny - 5. místo. Velká gratulace!

Oddílové závody v přespolním běhu 11.10.

Skvělá účast a výkony na našich závodech. Díky všem kdo přišli:-)

Semifinále družstva ml.žáci-Slavie

Skvělá reprezentace na dalším kole přeboru mladšího žactva

Letošní soustředění bylo opět skvělé. Nebylo takové horko a mohli jsme tedy i více sportovat, ale vodu a lodě jsme si také užili.

Rodinný běh 15.5.

Jako v loňském roce, tak i letos přes velkou nepřízeň počasí, přišel úctyhodný počet závodníků ze všech věkových kategorií a s nadšením zvolili jim vhodně obtížnou trať a poprali se s ní se ctí. Všem moc gratulujeme ke skvělým výsledkům.

II. kolo mladších žáků v Edenu

Skvělá reprezentace holek na druhém kole v soutěži družstev mladších žáků v Edenu.

Pohár Běžeckých Nadějí 9.4. na Olympu

Naši závodníci se zde museli poprat s velkou konkurencí, celkem startovalo téměř 500 závodníků. Z našich absolvoval svůj první závod Martínek Stýblo, a úspěšně - za sebou nechal s velkým náskokem ještě dalších 5 závodníků. I jeho sestra Adélka bojovala do poslední chvíle a doběhla 630 metrů s krásným časem 3:39, ve stejné kategorii zabodovala i Markétka Klementová, která se dostala dokonce pod 3 minuty a za sebou nechala ještě dalších 16 závodnic. Stejná vzdálenost čekala také děti ze starší přípravky, kde se od nás postavilo na start hned 5 děvčat: Karolínka Valentová, Běla Rachová, Katka Macůrková, Mia Čiháková a Karolínka Harantová. Přestože byla v této kategorii snad největší konkurence (dokonce 80 startujících děvčat) a závodnice od začátku udávaly velmi rychlé tempo, naše holky se jich statečně držely, všechny běžely naplno do poslední chvíle a ve strhujícím závěru ještě předbíhaly své soupeřky. S časy pod 3 minuty se rozhodně nemají za co stydět, věřím, že všechny zaběhly své osobní rekordy. Karolínka Harantová (s časem 2:35) dokonce doběhla jen 34 sekund za první závodnicí a za sebou nechala ještě dalších 28 závodnic! Pozadu nezůstali ani kluci. Opět excelentní výkon podal náš nadějný běžec Pepa Hrdina, který se probojoval dokonce do první třetiny výsledkové listiny a na prvního mu chybělo pouhých 19 sekund. Matyáš Pokorný se zase postaral o nejnapínavější cílovou rovinku celého dne a mimo to si vylepšil čas z podzimu. O bravurní závěr dne se postaraly naše nejstarší holky, na které tentokrát čekala trať dlouhá 1260 metrů a na ní hned 50 soupeřkyň. I tentokrát zazářily Markétka Špačková a Lucka Solničková, které se dokonce probojovaly do neuvěřitelné první desítky!!! Nezklamala ani Lucka Leišová a na Olympu se již tradičně postarala o skvělý závěr a ke konci s velkým náskokem utekla svým soupeřkám. Všem dětem moc děkujeme za účast a gratulujeme ke krásným výsledkům!!! Výsledkovou listinu najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQM4EXre_

Běh Modřanskou roklí

I přes velkou nepřízeň počasí se sedm statečných účastnilo v neděli 14.4. běhu Modřanskou roklí a podali výborné výkony. Poděkování za reprezentaci oddílu patří: Ondra Havel, Zuzanka Biedermanová, Vojta Havel, Mikuláš Protiva, Matyáš Otec, Markéta Špačková a Julie Kmentová. Velké díky také patří trenérkám Táně a Petře, které se o děti skvěle postaraly.

Oddílové závody

V pátek 12.4.proběhly u Xaverovského rybníka oddílové závody v přespolním běhu. I přesto, že počasí moc nepřálo se závodů účastnilo neuvěřitelných 65 dětí a všem patří velká gratulace.

Veřejné závody na Máchalce, neděle 7.4.

Skvělá reprezentace oddílu,který byl 2. nejpočetnější hned po pořádajících :-). Závody se velice povedly, vyšlo krásně počasí, všechny děti podaly skvělé výkony, pro některé to byl první závod a většina se hned přihlásila na další. Poděkování za skvělé výsledky patří těmto dětem: minipřípravka: Magdaléna Švehlová přípravka: Anežka Burianová, Justýna Kolářová, Luisa Alešová, Daniel Aleš, Alex Kmenta, Pepa Hrdina (+ tatínek - 3. místo v rodinném štafetovém běhu), mladší žákyně: Lucie Leišová, Veronika Hrdinová, Markéta Špačková (4.místo), Jůlie Kmentová (3.místo), Lucie Solničková (1.místo) Odkaz na další fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1-4IHmglBFC6GNRyfulvC4y9ywsPFi2_o

1.kolo přeboru Prahy družstev mladšího žactva 3.4.

Skvělá reprezentace našeho oddílu na přespoláku ve Hvězdě:-))

Trénink přípravky ve čtvrtek

Jana s námi potrénovala abecedu

Závody ve Kbelích 2.3.2019

V sobotu 2.3.2019 Palestra pořádala již několikátý ročník oblíbené Kbelské desítky v rámci, které byly vyhlášeny i dětské kategorie. Náš oddíl se účastnil v hojném počtu a děti si závody velmi užily.

Závody v Klánovicích v neděli 22.10.2018

Úspěšné reprezentování oddílu atletiky na závodech v rámci Klánovického půlmaratonu

Tréninky v úterý obou skupinek v září 2018

Během slunného září jsme si pěkně zatrénovali na ovále FZŠ Chodovické

Soustředění na Orlíku 2018

Moc jsme si užili soustředění hlavně u vody, na lodích a večer při všech hrách a hodně jsme se nasmáli:-))

Trénink minipřípravky ještě v dubnu

Potrénovaly jsme abecedu, házely tenisákama a soutěžily v družstvech - prostě úžasná zábava:-)

Rodinný běh 16.5.

Všichni běžci byli naprosto úžasní a vysloužily si u nás pořadatelů velký obdiv. Běžet v dešti byl pro mnohé závodníky nový dobrodružný zážitek; v cíli jsme viděly samé rozzářené tváře. Naše motto: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! tak letos platilo více než kdy jindy.